Minecraft'ı Tahtından Edecek Lego Worlds Çıkış Yaptı!

Minecraft'ı Tahtından Edecek Lego Worlds Çıkış Yaptı!

Eğer Minecraft'ı oynamayı seviyorsanız artık size daha çok keyif verebilme potansiyeline sahip bir alternatifiniz var. Birçoğumuzun çocukluğunda oynadığı Lego oyuncakları daha Minecraft ortalıkta yokken bize gerçek hayatta kendi yapılarımızı inşa etme ve yaratıclığımızı konuşturma imkanı verirdi. İşte bu eğlence çağın gereklerine uyarak dijital ortama taşınıyor ve oyunculara sınırsız bir özgürlük sunuyor. Lego firması bir süredir geliştirmekte olduğu Minecraft alternatifi açık dünya tabanlı sandbox oyunu Lego Worlds'u erken erişimde Steam üzerinden oyuncuların beğenisine sundu.

Lego Worlds, Minecraft'ta olmayan birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Oyunda klasik lego parçalarını kullanarak kendi binalarımızı, heykellerimizi, dev yapılarımızı ve devasa şehirlerimizi inşa edebilmenin yanında çeşitli araçları da kullanabiliyoruz. Lego Worlds'da bir ata, deveye, buldozere, bir uçağa, uzay gemisine ve hatta bir ejderhaya binebilirsiniz. Oyun size kendi yarattığınız dünyada tehlikeli canavarlarla savaşma ve kaynak toplama imkanı da veriyor.

Kendi grafik motorunu kullanan Lego Worlds göze hoş görünen grafiklerle süslenmiş. Oyun halen geliştiriliyor ve önümüzdeki dönemde içerisine birçok yeni özellik eklenecek. Lego Worlds 24.00 TL fiyat etiketiyle Steam üzerinden satın alınabiliyor. Oyunu satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Steam Yaz İndirimleri Tarihi Açığa Çıktı!

YORUMLAR