NBA Live 15'e Erken Erişim İmkanı ve Demo Tarihleri

NBA Live 15'e Erken Erişim İmkanı ve Demo Tarihleri

Video oyun geliştiricisi EA Sports, sıradaki oyunları NBA Live 15 için basketbol simülasyonu hayranlarının oyunun temel mekaniklerini önceden görmelerini amaçlayan deneme sürümü versiyonlarını planlıyor.

Xbox One oyun konsolunda EA Access servisine sahip olan oyuncular 23 Ekim'den itibaren oyunun tüm özelleklerine sahip versiyonu 6 saatlik bir kısıtlamayla deneyebilecekler. Bu sürümde kullanıcıların denemek üzere oynadıkları tüm kayıtlar ve oyun ilerleyişi olduğu gibi NBA Live 15 çıktığı günde tam sürüme aktarılacak. Ayrıca EA Access servisine sahip oyunculara oyunun tam sürümünü alırken indirim de uygulanacak.

EA Access sahibi olmayan Xbox One kullanıcıları ise aynı sürümü 28 Ekim'de alabilecekler. Oyunun ana mekaniklerini kontrol etme, oyunu deneme fırsatı için iyi bir seçim olarak bu tarih aynı zamanda oyunculara NBA Live 15 ve NBA 2K15 arasında seçim yapabilme imkanı verecek.

Şirket ayrıca ilgili notta PlayStation 4 kullanıcılarının da 28 Ekim'de oyunun demosuna ulaşacaklarını söyledi. Bu demoda Finals Atmosphere Cleveland ve Oklohoma City karşılaşmaları 5 dakikalık çeyreklerle oyunculara sunulacak. Oyuna alışmak için gerekli eğitim modları da PlayStation 4 versiyonunda yayınlanacak özellikler arasında. Ancak bu demoda kaydedeceğiniz ilerleme oyunu satın aldığınızda tam sürüme aktarılmayacak. Yani NBA Live 15'in PlayStation 4 demosu tam anlamıyla bir 'demo' olacak.

NBA Live 15 ile EA, serinin son oyunlarında yaşanan hayal kırıklıklarından ders almış olacak ki seriyi NBA Live 15 ile yeniden canlandırmaya hazırlanıyorlar. Oyunun sunacağı geliştirilmiş saldırı ve savunma mekanikleri ile olabildiğince gerçekçi fizikleri hedefleyen EA, seriden beklenen performansı NBA Live 15 ile sağlayacaklarını düşünüyorlar.

NBA Live 15 tüm seri için yeni bir başlangıç olacak. EA Sports oyunu 28 Ekim'de resmi olarak çıkardıktan sonra bile periyodik olarak güncelleyeceğini söyledi. NBA Live 15, 28 Ekim'de Xbox One ve PlayStation 4 için çıkışını yapacak.

Windows 10 için Gelmesi Beklenen 10 Yeni Özellik

Vine'ın iOS Versiyonu Güncellendi

YORUMLAR