Nokia'nın Efsane Snake Oyunu Yenilenmiş Versiyonuyla Android, iOS ve Windows Phone İçin Çıkış Yaptı!

Nokia'nın Efsane Snake Oyunu Yenilenmiş Versiyonuyla Android, iOS ve Windows Phone İçin Çıkış Yaptı!

Eğer 90'lı yıllarda bir Nokai telefon kullandıysanız Snake oynayarak unutulmaz anlar yaşamışsınızdır. Nokia 3310, 3210 ve 3110 gibi dönemin popüler cep telefonlarıyla özdeşleşen bu minik beceri oyunu Taneli Armanto adlı geliştirici tarafından 1997 yılında geliştirilmişti. Her Nokia telefonda yüklü olarak gelen Snake oyunu ya da yılan oyunu kısa sürede bağımlılık yapabiliyordu ve saatlerce oyuncuların telefonlarını ellerinden bırakmamalarına sebep oluyordu. Arkadaşlar ve aile üyeleri arasında Snake aracılığıyla tatlı rekabetler doğmuş ve eğlenceli anlar yaşanmıştı.

İşte bu efsane oyun, orijinal versiyonun geliştiricisi Taneli Armanto tarafından yenilenerek Snake Rewind adıyla günümüz mobil cihazlarına uyumlu hale getirildi. Ücretsiz olarak Android, iOS ve Windows Phone akıllı telefon ve  tabletlerinize indirip oynayabileceğiniz Snake Rewind orijinal oyunun klasik oyun yapısını korurken küçük yenilikler de getiriyor. Daha hoş görünen grafikler, dokunmatik kontrol sistemi, oyuna kaldığımız yerden devam edebilme imkanı, süpriz değişiklikler ve avantajlar kazandıran özel meyveler bu yenilikler arasında.

Snake Rewind'da çubuk şeklindeki yılanımızı kontrol ediyoruz ve noktaları yiyerek büyümeye çalışıyoruz. Yılanı yönlendirmek için ekranın aşağısına, yukarısına, sağına veya soluna dounmaktayız. Oyunu indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

İngiltere ve Avrupa'da Crossy Road Çılgınlığı Durdurulamıyor

YORUMLAR