NVIDIA Windows 8.1 için Yeni Sürücülerini Yayınladı

NVIDIA Windows 8.1 için Yeni Sürücülerini Yayınladı

Windows 8.1 Önizleme sürümünün tanıtılması ile birlikte grafik dünyasının güçlü isimleri de yeni sürücülerini yayınladı. Oyun konsolları savaşının lideri olarak gösterilen AMD’nin ardından NVIDIA da Windows 8.1 kullanıcıları için 326.01 sürümlü güncellemesini indirmeye açtı.

Windows 8.1 Önizleme sürümü kullanıcılarına yönelik yayınlanan WHQL sertifikalı 326.01 numaralı sürücü, hazır ve şu anda sadece Windows Update aracılığıyla yüklenebiliyor. Hali hazırda Windows 8.1 Önizleme sürümünü kullanıyorsanız güncellemeyi Windows Update aracılığıyla alabileceğinize ilişkin bir bildirim ile karşılaşıyorsunuz.

GeForce kullanıcıları için en iyi Windows deneyimini sağlamak adına Microsoft ile uzun süredir çalışma içinde olduklarını belirten Nvidia, Microsoft ile yakın çalışma ilişkilerinden dolayı WQL sertifikalı GeForce sürücüleri Windows Update aracılığıyla sunabildiklerini söyledi.

Nvidia, Windows 8.1 sürücüleri ile birlikte yeni tanıttığı Geforce GTX 760 ekran kartı için de bir güncelleme yayınlandığını duyurdu. Yeni güncelleme ile birlikte 320.18 numaralı sürücü için bildirilen çeşitli sorunların giderildiği ve 314.22 WHQL sertifikalı sürücüler ile karşılaştırıldığında çeşitli performans iyileştirmelerinin olduğu ifade edildi.

Windows 8 için desteklenen GeForce GPU’larının bir listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Windows 8.1 Özellikleri

YORUMLAR