Online FPS Oyunu Squad Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Squad

Eğer bu hafta sonu kaliteli bir FPS oyunu oynamak isterseniz size güzel bir haberimiz var. Birkaç yıldır erken erişimde olan Squad adlı online askeri FPS oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek.

Perşembe akşamı başlacak kampanya boyunca oyunu indirip deneyebilecek, sonrasında ise oyuna kalıcı olarak sahip olmak isterseniz oyunu indirimli olarak satın alabileceksiniz. Squad şu an için 59 TL gibi makul bir fiyatla satın alınıyor. Oyun için %50 indirim yapılacağı bildiriliyor, yani oyunu 30 TL gibi oldukça iyi bir fiyata satın alabileceksiniz.

Steam üzerindeki yorumları oldukça parlak olan Squad, gerçekçiliği hedef alan bir FPS oyunu. Modern silah ve savaş teknolojilerine yer veren oyunda geniş çaplı savaşlara katılabiliyoruz. Oyuncuların 50 kişilik takımlar halinde savaşabildiği oyunda taktiksel ağırlık söz konusu.

Eğer basit FPS oyunlarından sıkıldıysanız ve simülasyon türünde bir savaş tecrübesi yaşamak isterseniz ücretsiz Squad hafta sonunu kaçırmayın. Oyunun sistem gereksinimleri bir miktar yüksek. Squad minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listeleniyor:

- Sevice Pack 1 yüklü 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i5 2500K işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 770 veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı

- DirectX 11

- 35 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu hafta sonu boyunca ücretsiz indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

{

YORUMLAR