Outland Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Outland Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Housemarque tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından dağıtılan platform oyunu Outland, Steam üzerinde bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyunu bu süre zarfında kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizde kalacak. 

2011 yılında önce konsollar için piyasaya sürülen ardından 2014 yılında PC platformu için de çıkarılan Outland, günümüzde yaşayan bir adamın geçmişe dair rüyalar ve hayaller görmesiyle başlıyordu. Ardından ana karakterimiz bu sorununu çözmek için haplara başvuruyor, bunda da başarılı olamayınca bir şamandan yardım istiyordu. Yardım için gittiği şaman da kendisine 30,000 yıl önce gerçekleşmiş bir savaştan bahsediyor ve bütün olayların ateşini yakıyordu. 

Aydınlık ve karanlık enerjilerin birbirine karıştığı, aksiyonu her zaman yukarıda tutmayı başaran ve bunu muhteşem bir oynanışla yapan Outland, son yıllarda çıkan en iyi platform oyunlarından bir tanesi olarak gösterilmişti. Hem konsol hem de bilgisayar sürümleri için çok yüksek puanlar alan bu oyun, şimdi de ücretsiz oldu.

Steam üzerinden 8 Haziran 20.00'a kadar ücretsiz olacağı söylenen Outland'i, kütüphanenize eklemek için sadece Outland Steam sayfasını ziyaret etmeniz yeterli. Ayrıca oyunun geliştiricisi Housemarque'ın yeni oyunu New Machina da bu kampanya kapsamında ön siparişinde indirime gitti. 

Steam Greenlight Kapatıldı!

Türk Yapımı Uzay Savaşı Oyunu Voidrunner Steam'de Çıkış Yaptı!

YORUMLAR