Outlast 2 Ertelendi!

Outlast 2 Ertelendi!

Korku oyunlarını sevenlerin merakla beklediği oyunların başında gelen Outlast 2'nin çıkış tarihi değişti ve oyunun 2017'ye ertelendiği açıklandı.

2013 yılında çıkan ilk oyun, büyük beklentilerle piyasaya sürülmemesine rağmen müthiş bir başarı yakalamış ve gelmiş geçmiş en iyi korku oyunları arasına adını yazdırmayı başarmıştı. Oyuncuları bir akıl hastanesine götüren ve burada karşılaştıkları olağanüstü durumlarla mücadele ettirmeye çalışan ilk oyun, korkuyu iliklerimize kadar hissetirmişti. Bu başarının ardından Outlast 2'yi hemen duyuran Red Barrels, üzücü bir haberle karşımıza çıktı.

Geliştiricisinin Facebook sayfası üzerinden yapılan açıklamayla birlikte Outlast 2'nin çıkış tarihinin değiştiği ve Outlast 2'nin 2017'nin hemen başında piyasaya sürüleceği açıklandı. Bu küçük ertelemeyi, daha iyi bir oyun hazırlamak için yaptıklarını söyleyen Red Barrels, böylece eksiksiz ve tam bir Outlast deneyimi yaşatmak istediklerini de söyledi. İlk oyunun aksine kapalı yerlerden ziyade, bizleri daha açık alanlara götürecek olan Outlast 2 için yayınlanan son oynanış videosunu ise hemen aşağıdan izlemeniz mümkün.

Outlast 2 İçin İlk Oynanış Videosu Geldi

Outlast 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye Aynı Anda Çıkacak

Outlast 2'nin Yapım Aşamasında Olduğu Açıklandı

YORUMLAR