PS Plus Kasım Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

ps plus

Playstation oyun konsolunun premium hizmeti olan Playstation Plus üyelerinin her ay merakla beklediği aylık ücretsiz oyunlara yenileri eklendi. Açıkça söylemek gerekirse Kasım ayı için belirlenen oyunlar geçtiğimiz üç aylık periyotla kıyaslandığında pek de iç açıcı sayılmaz. Ancak yaz aylarda ücretsiz verilen dev yapımlar fazla ekstra olarak değerlendirilebilir.

7 Kasım’dan 2 Ocak’a kadar PS Plus üyeleri tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek PS4 oyunları Worms Battlegrounds ve Bound oldu. 2014 yılında PS4 platformuna kazandırılan kült konsol oyunu Worms Battlegrounds co-op tarzında 4 kişiye kadar oynanabiliyor. Bu yönüyle Worms, kalabalık arkadaş ortamlarında güne renk katma potansiyeline sahip.

Bound oyunu ise fazla duyulmamış ancak oldukça göze hoş gelen bir oyun olarak değerlendirilebilir. Zira oyunda kullanılan renkler ve yaratılan ortam çok etkileyici. Muhtemelen PS4 Pro kullanıcılarının 4K desteğini sonuna kadar yaşamaları için bu oyun tercih edilmiştir.

Bu ay ekstra içerik olarak yine That’s You karşımıza çıkıyor. Aylardır hala indirmediyseniz artık indirin bu Playlink oyununu, Sony de artık başka ekstra içeriklere yönelsin. Bir diğer ekstra içerik ise Until Dawn: Rush of Blood olurken bu oyunun VR gerektirdiğini belirtelim. Bu da kuşkusuz Cadılar Bayramı’nın hatırına verilmiş bir oyun. Her ay olduğu gibi PS3 ve PS Vita konsollarına da ücretsiz oyunlar sunuluyor. İşte Kasım ayı ücretsiz PS Plus oyunlarının tam listesi:

PS4

Worms Battlegrounds

Bound

PS3

R-Type Dimensions

Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic

PS Vita

Dungeon Punks

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse

YORUMLAR