PS4 Morpheus VR İçin İlk Multiplayer Oyun Açıklandı, Videosu Yayınlandı

PS4 Morpheus VR İçin İlk Multiplayer Oyun Açıklandı, Videosu Yayınlandı

Sony, PS4 Morpheus sanal gerçeklik kafa seti satın almak bir sebep daha çıktı. E3 2015’te Sony PS4 Morpheus sanal gerçeklik seti için çok oyunculu ilk sanal gerçeklik oyununu tanıttı.

PS4 için hazırlanan Sony Morpheus VR kafa seti hakkında PS4 Morpheus VR Sanal Gözlük 2016'ya Hazır haberimizi hatırlarsınız. PlayStation 4 için özel olarak tasarlanan sanal gerçeklik gözlük setinin GDC 2015’de (Game Developers Conference) küçük bir demosu yapılmıştı, ancak cihazın daha çok eksiği olduğu da dikkat çekiyordu. Ancak yine de o tarihte yetkililer daha kararlı ve özgün demoların E3 2015 için hazır olabileceğini de belirtmişlerdi. Sözlerinde de durdular.

RIGS adında çok oyunculu bir DeathMatch tabanlı oyun, Sony PS4 Morpheus VR seti için tasarlanmış. Oyunun kısa bir demosunun yer aldığı E3 2015 Konferansında Morpheus kafa seti sembolik olarak gösteriliyor. Kafa seti hakkında fazla bir bilgi verilmiyor. Ancak oyunun mekanikleri son derece güzel görünüyor. Rigs savaş robotlarını kontrol ettiğimiz 3’e 3 oynanabilir savaş arenası oyunu olarak ilk Morpheus VR oyunu olacak. 

İşte Hololens ile Oynanan Minecraft ve Olağanüstü Oyun Deneyimi

FIFA 16'da Tezahürat Zamanı, Oyun Türkçe Olarak Geliyor

Sevilen Banka Soyma Oyunu PayDay Mobil Cihazlara Geliyor!

YORUMLAR