Samsung'un Sayfasındaki Yeni Model Numaraları Galaxy Tab 3'e mi Ait?

Samsung'un Sayfasındaki Yeni Model Numaraları Galaxy Tab 3'e mi Ait?

Samsung’un mobil dünyadaki önemli yüzlerinden biri olan Galaxy Tab serisinin yeni üyeleri bekleniyor. Dolayısıyla Samsung’un cihaz listesinde görünen yeni model numaraları da teknoloji meraklıların söz konusu modelleri yeni Galaxy Tab’e yorumlamalarına da vesile olabiliyor.

Samsung’un tablet serisi altında yer vermeye başladığı SM ile başlayan yeni modellerin hangi yeni ürünü işaret ettiği büyük merak konusu. Ancak Samsung’a yakın kaynaklara göre bu cihazlar Galaxy Tab 3’e ait. 7, 8 ve 10.1 inçlik modellerle satışa çıkacağı tahmin edilen yeni sürümün gelecek aydan itibaren resmen görüntülenmesi ve tanıtılması bekleniyor.

Samsung’un resmi sayfasında yer alan modelleri numaraları şu şekilde: SM-T210、SMT210R、SM-T210X、SM-T211、SM-T215、SM-T310、SM-T310、SM-T310X、SM-T311、SM-T312 ve SM-T315.

Her ne kadar bu gelişmeler birçok kullanıcıyı meraklandırıp heyecanlanmalarına sebep olsa da Galaxy Tab 3 ile ilgili gelişmeler yeni değil. Zira geçtiğimiz şubat ayından bu yana bu cihazın varlığına dair önemli gelişmeler yaşanmıştı.

Google'ın Piri Reis Doodle'ını gördünüz mü?

YORUMLAR