Skype Translator Artık Rusça Desteği Veriyor

Skype Translator Artık Rusça Desteği Veriyor

Geçtiğimiz yıl Skype'ın hayata geçirdiği anlık çeviri hizmeti artık Rusçaya da destek verecek. Hızlı ve anında mesajlaşma servisi Skype, anında çeviri imkanı sağladığı 9 farklı dile sahip olmuş oldu.

Gerçek zamanlı çeviri ve tercüme hizmeti sağlayan Skype Translator, farklı dillere sahip insanların anlaşabilmesi için oldukça önemli işler yapıyor. Özellikle sohbet sırasında hızlı ve doğru bir çeviri hizmetini kullanıcılara sunan Skype, bu hizmeti ile İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve Çince, İtalyanca, Arapça ve Portekizce gibi popüler dillerde çeviriler yapıyor. Dünyanın 9. popüler dilini de listesine eklemeye karar veren Skype, bu günden itibaren Rusça çeviriler de yapacak. Rusça'da kullanılan lehçelerin oldukça fazla olması uygulamanın bu hizmetini sıkıntıya sokabilir. 

Microsoft tarafından geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan Skype Translator, çıktığı günden beri sürekli gelişerek güçlü bir hale geldi. Anlık çeviri desteği ve tercüme yapabilme gibi kritik özelliklere sahip olan Skype Translator, özellikle yurt dışı hizmet veren şirketlerin gönlünü kazanmayı bildi. İlk çıktığı günlerde sınırlı dile destek veren uygulama, şu an itibariyle 9 farklı dilde çeviri yapabiliyor. Uygulamanın yazılı çeviri desteği verdiği dil sayısı ise 50'yi buldu. Rusça dilini kullanabilmek için Skype'ın son sürümüne sahip olmak gerekiyor.

Skype Grup Konuşmalarındaki Sesli Bildirimleri Devre Dışı Bırakın

Siri Üzerinden Skype Araması Artık Yapılabilir


YORUMLAR