The Crew 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Crew 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ivory Tower oyun stüdyoları tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığını Ubisoft'un yaptığı yarış oyunu The Crew 2 ile ilgili detaylı bilgiler Gamescom 2017 oyun fuarı kapsamında açığa çıktı. Bu bilgiler arasında oyunun çıkış tarihi, fiyatı ve içerikleri yer alırken, yeni bir oynanış videosu da yayınlandı.

Yapılan açıklamalara göre The Crew 2, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 16 Mart 2018 tarihinde çıkış yapacak. Oyunu ön siparişle alan oyuncular "The Legendary Motors Pack" adlı bir içerik paketine sahip olabilecekler. Bu pakette Mercedes-AMG C63 Touring Car 2016 ve Harley-Davidson Iron 883 2017 bulunuyor.

69.99$ değerindeki The Crew 2 Deluxe Edition adlı versiyonu alan oyuncular ise şu içeriklere sahip olabilecekler:

  • The Legendary Motors Paketi
  • The Motorsports Deluxe Paketi
  • Ford F-150 Raptor Race Truck 2017
  • Abarth 500 2008 Monster Truck Edition
  • Pilatus PC-21 uçağı
  • Oyuncu avatarını değiştirebilmek için 3 farklı yarış kostümü

Ayrıca bu Deluxe Edition'ı kapsayan ve Season Pass'ı da içeren bir Gold Edition da mevcut olacak. Bu en özel sürümü alan oyuncular, oyuna herkesten 3 gün önce sahip olma fırsatını da yakalayacaklar. Gold Edition'ın SteelBook da içeren kutulu versiyonu 109.99$, dijital versiyonu ise 99.99$'lık fiyattan satılacak.

Önceki haftalarda The Crew 2'ye ait bir oynanış videosu Ubisoft tarafından paylaşılmıştı ve o videoda oyunda sadece otomobillerle değil, tekne, uçak vb. birçok ulaşım aracıyla yarışlar yapabileceğimiz bizlere gösterilmişti. Şimdi de Gamescom 2017 oyun fuarı kapsamında yine bu farklı taşıtlarla yapılan yarışları gösteren kısa bir video yayınlandı. Bu yeni kısa videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Crew 2'nin PC Sürümüne Ait Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

YORUMLAR