The Evil Within'in İlk İnceleme Notları Umut Vaat Edici

The Evil Within'in İlk İnceleme Notları Umut Vaat Edici

Shinki Mikami'nin yeni korku oyunu The Evil Within yarın Avrupa'da resmi olarak çıkıyor. Peki yeni korku fenomeninin aldığı ilk inceleme puanları ne durumda dersiniz?

Oyunun üzerindeki embargo yarın kalkıyor ve tüm oyun basınında yavaş yavaş incelemeler de boy gösterecek. Oyunu deneme fırsatı bulan ilk oyuncular ve eleştirmenler The Evil Within'e 10 üzerinden 8 puan verdi. Söylenene göre The Evil Within eski korku oyunları türünde, özellikle Resident Evil kulvarına oldukça benziyor. Yer yer Silent Hill havası içeren, aksiyon ve doğrudan korkutmak yerine tamamen gerilim atmosferini ön plana çıkaran oyun genel anlamda beklenene değmiş.

Eğer eski korku oyunlarını mumla arıyorsanız, Resident Evil ve Silent Hill serileriyle de seviyeli bir ilişkiniz varsa The Evil Within tüm korku severleri tatmin edeceğe benziyor.

The Evil Within yarın çıkışını yapıyor, eğer oyunun önerilen sistem özelliklerini kaçırdıysanız aşağıdaki adresimizden kontrol edebilirsiniz. Yeni korku oyunu bilgisayarlarınızı zorlayacak bir güce sahip.

The Evil Within'in PC Versiyonu 30 FPS'ye Alındı

The Evil Within'ın Kendisi Kadar Sistem Gereksinimleri de Korkunç

YORUMLAR