The Walking Dead'in Yeni İsmi: Survival Instinct

The Walking Dead'in Yeni İsmi: Survival Instinct

Dünyada geniş bir yankı uyandıran, çizgi roman uyarlaması dizi The Walkind Dead için temmuz ayında yeni bir oyun duyurusu yapılmıştı. Telltale Games'in ortaya çıkardığı macera türündeki The Walking Dead'den farklı olarak FPS türünde çıkacak oyunun ilk ismi The Walking Dead Video Game (evet, çok yaratıcı) olarak belirlenmişti.

Activision oyun için daha güven verici ve güzel bir isim vermek istemiş olacak ki, oyunun isminde ufak bir değişikliğe gitti. The Walking Dead Video Game olarak duyurulan oyunun "Video Game" kısmı çıktı ve yerine Survival Instinct gibi göze ve kulağa daha hoş gelen bir isim konuldu.

Oyunla ilgili çok fazla detay paylaşılmadı. Sadece yapımcı firma Activision'ın oyun duyurusunda kullandığı açıklama, oyunla ilgili ulaşılan ilk bilgileri içeriyor.

"Hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapacağınız, Emmy ödüllü AMC dizisi FPS oyunu olarak, yeni bir yolda, konsollar ve PC için çıkış yapıyor. Oyun, gizemli ve crossbow kuşanmış olan Daryl Dixon karakteri ve kardeşi Marle'nin Georgia'dan Atlanta'daki güvenli alana yolculuklarını konu alacak."

The Walking Dead Survival Instinct Xbox 360, Playstation 3 ve PC için 2013 yılında çıkacak.

YORUMLAR