The Witcher 3: Blood and Wine İle Son Göreve Hazırlanın

The Witcher 3: Blood and Wine İle Son Göreve Hazırlanın

The Witcher 3'ün ikinci ve son DLC eklentisi olacak Blood and Wine için resmi çıkış fragmanı yayınlandı. Söylenene göre Witcher oyuncularını eşsiz bir hikayeyle birlikte şimdiye kadar karşılaşacakları en epik macera bekliyor.

İlk olarak 2016'nın birinci çeyreğinde çıkması planlanan Blood and Wine, sonrasında CD Projekt RED'in bildirdiği üzere kritik bir erteleme almıştı. İçeriğinin bir önceki DLC Hearts of Stone'dan çok daha geniş olması ve Witcher 3'ü sonlandıracak eklenti olması nedeniyle biraz fazla bekledik. Ancak çıkış fragmanına bakılacak olursa beklediğimize fazlasıyla değecek muhteşem bir DLC bizleri bekliyor.

Fragmanın diğer Witcher 3 fragmanlarına göre daha korkunç ve vahşi olduğunu söyleyebiliriz. Şimdiye kadar karşılaşmadığımız yaratıklar, büyülü Toussaint şehrinde cirit atıyorlar gibi. Yapımcıların da dediğine göre bizi daha karanlık, daha zorlayıcı ve hikaye açısından da daha etkileyici bir eklenti bekliyor. Witcher 3 içerisinde hiçbir şeye benzetemeyeceğimiz Toussaint şehri zaten yeni eklenti adına başlı başına bir gizem diyebiliriz.

The Witcher 3: Blood and Wine DLC'si 31 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Eğer The Witcher 3 Season Pass sahibiyseniz bu DLC de ücretsiz olarak hesabınıza eklenecek. Hemen aşağıdan Steam'in sunduğu The Witcher 3 paketleri ve kampanyalarına göz atabilirsiniz.

The Witcher 3: Blood and Wine 31 Mayıs'ta Bizlerle

The Witcher 3, Tüm Zamanların En Çok Ödül Alan Oyunu Oldu

YORUMLAR