Trello'nun Windows ve Mac İçin Masaüstü Uygulaması Geliyor

Trello'nun Windows ve Mac İçin Masaüstü Uygulaması Geliyor

Trello bugün bazı yenilikler içeren bir güncelleme paylaştı. Yeni güncellemenin en dikkat çeken kısmı ise Trello'nun artık Windows ve Mac işletim sistemlerine masaüstü uygulaması olarak geleceği oldu.

Trello bir proje yönetim sistemi olduğu için pek çok şirket tarafından aktif bir şekilde kullanılıyor. Ancak kullanıcıların birçoğu Trello'nun sadece tarayıcı üzerinde çalışmasını bir eksiklik olarak düşünüyordu. Trello da bu düşünceye kulak vermiş ve bu eksikliği giderme kararı almış. Artık Trello, yerel bildirimler ve özelleştirilebilir kısayollarla kendi masaüstü uygulamasına sahip olacak.


Bu konuda aceleci davranan Trello, şu anda Mac uygulamasını indirmeye açmış durumda. Yabancı kaynaklar tarafından yapılan yorumlarda beğenildiği ve uygulamanın sorunsuz çalıştığı da not olarak eklenmiş. Ayrıca Trello'nun Windows sürümünün ise en geç yarına kadar geleceği duyuruldu.

Güncellemedeki diğer yeni özellikler arasında, Trello panolarını Bitbucket ve Dropbox Kağıdı gibi farklı ekip verimlilik arttırıcı yazılımlar yer alıyor. Bağımsız kartları ve panoları, Javascript destekli sitelerdeki bağlantılar yoluyla karşılaştırma imkanı da sunan Trello, kart eklerini önizlemeye de izin veriyor.

Trello ve Slack Bundan Sonra Entegre Çalışacak

YORUMLAR