Twitter Polls Duyuruldu: Twitter'da Çok Yakında Anket Oluşturmak Mümkün Olacak

Twitter Polls Duyuruldu: Twitter'da Çok Yakında Anket Oluşturmak Mümkün Olacak

Ülkemizde de hatrı sayılır kullanıcısı bulunan sosyal ağ uygulamalarından Twitter, Polls adını verdiği yeni özelliğini geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Twitter’da anket oluşturmamıza izin veren yeni özellik şu anda bazı Twitter kullanıcılarına açılmış durumda. İlerleyen günlerde de herkesin kullanımına açılacak.

Twitter’ın ilk olarak çalışanlarına ve partnerlerine sunduğu anket oluşturma seçeneği Twitter Polls’un çok yakında herkesin kullanıma açılacağı resmi olarak duyuruldu. Tweet gönderme ekranına eklenen yeni seçenek sayesinde kullanıcılar 24 saat boyunca ulaşılabilir olacak anketler oluşturabilecek. Oylar herkes tarafından paylaşılmayacak ve anket sona erdiğinde oy veren herkese bildirim gönderilecek.

Twitter kullanıcılarının tüm konularda öneri ve fikir alışverişinde bulunmalarını sağlayan ve eski metotlara göre çok daha hızlı çalışan bir çözüm olan Twitter Polls, hem masaüstü hem de mobilde aynı anda kullanıma açılacak. Özelliğin eklnediğini oluşturma kutusunda anket simgesinden anlamak mümkün olacak.

YORUMLAR