Ubisoft'un Yeni Oyunu Just Sing Yakında Geliyor!

Ubisoft'un Yeni Oyunu Just Sing Yakında Geliyor!

Başarılı oyunlarıyla tanınan Ubisoft, ses tellerinizi zorlayacak yepyeni bir oyun ile daha geliyor. Müzik kategorisini ilgilendiren bir oyun geliştiren Ubisoft, yine çok konuşulacak bir oyun yayınlayacak.

Daha öncelerde Just Dance ve Rocksmith gibi başarılı müzik oyunlarıyla müzik piyasasında adından söz ettiren başarılı oyun yapımcısı Ubisoft, yine müzik piyasasını ilgilendiren bir oyun geliştiriyor. Bu sefer Just Sing adında bir oyun geliştiren Ubisoft, dünyaca ünlü müzisyenlerin şarkılarının yer aldığı oyun ile oyunculara müzik zevki yaşatacak. Playback şeklinde müzik yapılmasını mümkün kılan yeni oyun 9 Eylül'de oyuncuların beğenisine sunulacak.

2 farkı moda sahip olacak oyun ile "Parti modu" ve "Kapışma modu" karşımıza gelecek. Playstation 4 bilgisayar eğlence sistemi ve Xbox One için gelecek oyunda, oyuncular söyledikleri şarkıları kayıt edebilecek ve aynı zamanda bir takım düzenlemeler yapabilecek. Oyun sırasında gerçekleşen tüm anlar da temalar ve filtrelerle kişiselleştirilebilecek. Oyundayken müzik videoları iOS ve Android’de yer alan ücretsiz Just Sing Companion uygulaması veya Xbox One Kinect veya PlayStation Camera uygulamasıyla kaydedilebilecek. Kaydedilen videolar da kolayca paylaşılabilecek.

Günümüzün müziklerinden efsanelere kadar 40'dan fazla müziğin yer aldığı Just Sing oyunu yine çok sevilecek bir oyun olacağa benziyor. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

No Man's Sky'ı Erken Oynayabilmek İçin 2.000 Dolar Ödedi!

Playstation 4, Sony'nin Gelirlerini Yüzde 78 Arttırmış

Metal Gear Serisinin Ne Kadar Sattığı AçıklandıYORUMLAR