vivo V19 Tanıtım Tarihi Duyuruldu

Vivo V19 akıllı telefon tanıtım tarihi duyuruldu. Cihazın teknik özellikleri de belli oldu.

Çinli üretici vivo, yeni akıllı telefonu vivo V19’u tanıtacağı tarihi paylaştı. Vivo V19 tanıtım tarihinin duyurulmasıyla birkaç özelliği de açığa çıktı.

vivo Endonezya Twitter üzerinden vivoV19’un duyuru tarihini paylaştı. 10 Mart 2020’de resmi olarak tanıtılacak vivoV19’un kamerası gece çekimleri ile farklılık yaratacak gibi; zira cihazın lansman tarihi #PerfectNightPerfectYou etiketiyle birlikte paylaşıldı. Buna ek olarak akıllı telefonun iki renk seçeneğine sahip olacağını ve L şeklinde dizili dörtlü kamera kurulumu ile geleceğini, ana lensin 48 megapiksel olacağını biliyoruz. Selfie çekimleri için 32 megapiksel kameranın, ekranın sağ üst köşesindeki delik çentik içine yerleştirildiğini görüyoruz. V19, ekran içi parmak izi okuyucuya sahip olacak ve güç tuşu ve ses tuşu sağ tarafta olacak.

Vivo, kısa bir tanıtım videosu da paylaştı. İki dakikalık video, telefonun tasarımını gözler önüne seriyor. Kablolu kulaklıklardan vazgeçemeyen kullanıcılar için telefonda 3.5mm kulaklık girişinin olacağının müjdesini verelim.

 

YORUMLAR