Whatsapp'a Yeni Bir Özellik Daha Geldi! Ardışık Sesli Mesaj

Apple, WhatsApp Sticker Uygulamalarını Kaldırdı!

Dünyada en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan, sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp, uygulamasına entegre etmeye hazırlandığı yeni özelliği ile gündeme damga vuracak.

Henüz test aşamasında olan bu yeni özellik sayesinde art arda gönderilen ses kayıtları bir kez 'oynat' tuşuna basıldığında otomatik olarak oynatılmaya başlayacak ve böylece her ses kaydı için ayrıca 'oynat' tuşuna basmaya gerek kalmayacak.

Ardışık sesli mesaj özelliği, art arda birden fazla sesli mesaj alan kullanıcıların, ilk sesli mesajı oynatmaya başlamasıyla birlikte tüm sesli mesajların art arda oynatılmasına dayanıyor. Böylece kullanıcılar tüm mesajları dinlemek için tek tek oynat butonuna basmak zorunda kalmayacak. Ayrıca tüm sesli mesajlar oynatıldığında kullanıcılar özel bir sesle uyarılacak ve tüm sesli mesajlar dinlenmeden geçilmemiş olacak.

WhatsApp'ın "Ardışık Sesli Mesaj" adını verdiği bu yeni özellik şu anda WhatsApp Beta kullanıcılarının kullanımına açık. Özelliğin ne zaman betadan çıkacağı hakkında WhatsApp tarafından herhangi bir açıklama henüz yok. Özelliği denemek istiyorsanız Whatsapp'ın Beta sürümünü cihazınıza yüklemeniz gerekiyor. Yeni gelecek özellik hakkında siz neler düşünüyorsunuz yorumlarda bahsetmeyi unutmayın.