Whatsapp'ta Yanlış Gruba Atılan Mesajlara Son

Whatsapp'ta Yanlış Gruba Atılan Mesajlara Son

Whatsapp, ‘ay yanlış gruba yazdım!’ trajedisine çözüm olacağa benzeyen güncellemesini sunmaya hazırlanıyor. Yeni güncellemeyle, Whatsapp’ta dilediğiniz üç konuşmayı listenin en başına sabitliyebileceksiniz.

Tabi Whatsapp bunu, gün içerisinde çok fazla kişiyle mesajlaşan kullanıcılarına kolaylık olması adına tanıttı. Ama siz de benim gibi birçok gruba üyeyseniz, o aynı anda gelen mesajlar yüzünden bir anda en üste çıkan yanlış gruba, olmaması gereken çok yanlış (!) mesajı atmışlığınız vardır. Güncelleme haberi geldiğinde de aklıma ilk gelen bu sorunun çözülebileceği oldu. Sonuçta; herkesin hangi özelliği ne için kullanacağına kimse karışamaz.

Konuşmanın üzerine basılı tutarak etkinleştirilecek özellik, yakın zamanda mobil cihazlarımızda kullanılmaya başlanacak. Kısacası yeni güncelleme, sıkça konuştuğunuz kişileri mesajlaşma geçmişinizde aramanıza gerek duymadan hızlıca bulabilmenize ve daha da önemlisi sürekli ‘stalk’ladığınız kişinin son görülmesine bakmak için sürat kazanmanıza vesile olacak. Ne diyelim, teşekkürler Whatsapp!

Whatsapp'ı Alternatif Bulut Sistemi Olarak Kullanın

WhatsApp Grup Yöneticileri İçin Şok Karar!

Whatsapp'a Sonunda 'Mesajı Geri Alma' Özelliği Geliyor

YORUMLAR