Windows 10’u Yaz Güncellemesine Hazırlayan Bir Güncelleme Bu Hafta Geliyor

Windows 10’u Yaz Güncellemesine Hazırlayan Bir Güncelleme Bu Hafta Geliyor

Microsoft Windows 10 Build 14327 sürümünü yaz güncellemesinden önce dağıtarak kullanıcıları yepyeni bir Windows 10’a hazırlayacak.

Microsoft’un yaz aylarında Windows 10’un birinci yıl dönümü için hazırladığı güncellemeden önce kullanıcıların bazı değişiklikleri tecrübe etmesini sağlayacak bir güncelleme yayınlayacağı duyuruldu.  Windows 10 sürüm 14327 güncellemesi yazdan önce tüm kullanıcılara yeni Windows 10 iyileştirmeleri için zemin hazırlayacak. Bu arada bu güncelleme bir süredir yaşanan PCI Express sıkıntısına da son verecek. Bu detayın yanı sıra birkaç hatanın daha düzeltileceği de gelen bilgiler arasında.

Yıl dönümü güncellemesinde birçok yeniliğe kavuşacak olan Windows 10, sürüm 14327 ile bu yeniliklerden bazılarını da kullanıcılara sunacak. Bu yenilikleri yoğun olarak Microsoft Edge tarayıcısına geleceği söyleniyor. Bir senedir rakipleri Chrome ve Firefox gibi tarayıcılarla arayı bir türlü kapatamayan tarayıcın bu yeniliklerle daha güçlü ve kararlı olacağı da gelen bilgiler arasında. Bakalım bu hafta dağıtılacak olan güncellemeden sonra Windows 10’da ne gibi yenilikler göreceğiz. 

Windows 10 Mobile İçin Yeni Mağaza Müjdesi, İşte Ekran Görüntüleri

Windows 10'nun İlk Doğum Gününde Bizi Hangi Sürprizler Bekliyor

YORUMLAR