World of Warcraft'ın Yıl Dönümüne Özel Belgesel: Looking For Group

World of Warcraft'ın Yıl Dönümüne Özel Belgesel: Looking For Group

World of Warcraft bu hafta boyuca 10. yıl dönümünü kutluyor. 2004'te başlayan, MMORPG hayatının köklerini oluşturmuş başarılı oyun için, yapımcı Blizzard'ın her sene düzenlediği özel etkinlik BlizzCon'da insanların hayatını nasıl etkilediğini gösteren bir belgesel yayınlanacak.

World of Warcraft: Looking for Group isimli belgesel, WoW'un yaratıcılarıyla beraber Blizzard'ın ve oyunun topluluğunun daha önce hiç görmediğiniz maceralarına değinerek oyun dünyasının en istikrarlı ilerleyen fenomenini tekrar keşfetmenizi sağlayacak. Bu 10 sene boyunca yapımcıların yaşadıklarıyla beraber, dünya çapında milyonlarca insanın oynadığı ve artık hayranlarınca "ayrı bir dünya" olarak görünen Azeroth'un tüm efsanelerini yakından görmeye hazır mısınız?

Looking for Group filmi bu hafta içinde BlizzCon 2014 etkinliğinde canlı olarak yayınlanacak. Şimdilik belgesele özel kısa bir fragman yayınlayan Blizzard, topluluğun gösterdiği yoğun ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. BlizzCon 2014 yurt dışında yer alacak bir etkinlik olduğu için dilerseniz Blizzard'ın kendi sitesinde dijital olarak da satışa çıkardığı bilet sayesinde bu etkinliği canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca biletin Blizzard'ın tüm oyunları için geçerli birçok oyun içi hediyesi de bulunuyor.

Bu sene BlizzCon'da çok özel tanıtımlar bekleniyor. Özellikle firmanın ilk defa etkinlik programında açıklamadığı 2 saatlik bir boşlukta ne tanıtılabileceği hala oyuncular arasında alev alev tartışılan konulardan bir tanesi. Bunun dışında Starcraft, Diablo ve elbette World of Warcraft'tan birçok yeni haber de etkinlikte yer alacak konular arasında tüm Blizzard hayranlarını yakından ilgilendiriyor.

BlizzCon 2014, 7-8 Kasım 2014 tarihleri arası gerçekleşecek.

Looking for Group BlizzCon'da yayınlandı! Belgeselin tam halini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Microsoft ve Dropbox Önemli Bir İşbirliğine İmza Attı

League of Legends'ın Yeni Nişancısı: İntikam Mızrağı Kalista

YORUMLAR