Xbox Series S, Xbox Game Pass Ultimate Kartında Göründü

Düşük özellikli olacağı söylenen Xbox Series S, bir kez daha karşımıza çıktı. Xbox Game Pass Ultimate kartında görünmesiyle resmi olarak doğrulandı diyebiliriz.

Xbox Series S yeniden ortaya çıktı. Bu defa Xbox Game Pass Ultimate kartında karşımıza çıkan bu model ile yakın bir zamanda tanışabilirmişiz gibi görünüyor. Detaylar haberimizde.

Xbox Series X ile buluşmaya oldukça az bir zaman kaldı. Ortaya atılan söylemlere göre Kasım ayının ilk yarısı içinde yeni nesil Xbox piyasada olacak ve bizler de büyük buluşma için oldukça heyecanlıyız. İlginç olan bir şey var ki, bir süredir Xbox Series S adıyla ikinci bir model daha dolaşıyor.

Bildiğiniz gibi Microsoft, bu modeli birçok kez yalanlanmıştı. Ancak gelin görün ki şirketin resmi raporlarının yanı sıra kontrol kolu sızıntısıyla da bu model birçok kez karşımıza çıkmıştı. Xbox Series X ile karşılaştırıldığında sadece dijital ve düşük özellikli olacağı söylenen Xbox Series S, daha resmi duyurusu yapılmadan önce kendisini yeniden gösterdi.

Xbox Series S, Xbox Game Pass Ultimate Kartında Göründü

BraviaryBrendan isimli Twitter kullanıcısı, Xbox kolunun bozulması üzerine yenisini satın almış. Kolun kutusunun içinden çıkan on dört günlük Xbox Game Pass Ultimate deneme sürümü kodunun yazılı olduğu kart, olayın ilginçleştiği nokta oluyor. Öyle ki, kartta yazılı olan açıklama şu şekilde: "Xbox Series X / S, Xbox One ve Windows 10 üzerinde Xbox Live Gold ve yüzden fazla yüksek kaliteli oyuna sınırsız erişim içerir."

 

 

Xbox Series S modelinin daha sık karşımıza çıkması, tanıtım zamanının çok yakında olduğunun işareti gibi görünüyor. Hatırlayacağınız üzere, beklenen tanıtımın Ağustos ayı içerisinde yapılacak olan bir sunum ile gerçekleştirileceği söylenmişti ama Amerika menşeli yazılım devi bu sunumda sadece oyunlar ile karşımıza çıkmıştı. Haliyle bu modelin ne zaman tanıtılacağı belirsiz. Gelişmeleri takipte olacağız.

YORUMLAR