Yeni GTA 5 Modu Oyuncuları Uzayın Sonsuzluğuna Götürecek

Yeni GTA 5 Modu Oyuncuları Uzayın Sonsuzluğuna Götürecek

Rockstar Games’in başyapıtı Grand Theft Auto serisinin son oyunu GTA 5, yeni modu GTA Space ile tam anlamıyla boyut atlayacak. Sollahola ve ekibi tarafından hazırlanan kapsamlı mod sayesinde GTA 5’in geniş haritasına sığamayanlar şansını bir de uzayda deneyebilecek.

Hazırlanmakta olan GTA Space modu için yayınlanan tanıtım videosu oyuncuları heyecanlandırmaya yetti bile. Yapılan resmi açıklamaya göre yeni oyun modunda başka galaksiden yaratıklar dünyaya saldırma hazırlığı yapıyor. San Andreas civarında bulunan uzay aracı kalıntılarından yola çıkarak oyunda uzaylıları durdurmak için görevlendirileceksiniz. Oyun boyunca yıldızlararası seyahat edebilecek, uzaylılarla çatışabilecek ve farklı gezegenler keşfedebileceksiniz.

Ayrıca modun gerçekçi olması için çabalayan ekip, uzay ortamının yer çekimsiz olacağı konusunda garanti verdi. Uzay araçlarının da oyunda kullanılabileceği öngörülüyor. GTA Space oyun modunun çıkış tarihi konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak yayınlanan tanıtım videosunda çok yakında denildi.

GTA 6 Çıkıyor Haberi Tim Neff Tarafından Yalanlandı

GTA 5'in Satışları Andromeda'yı Geçti!

YORUMLAR