Yenilenmiş Call of Duty 4'ten İlk Multiplayer Videosu

Yenilenmiş Call of Duty 4'ten İlk Multiplayer Videosu

Bu senenin en heyecan verici duyurularından bir tanesi Activision tarafından yapılmış ve çok sevilen Call of Duty 4: Modern Warfare'in yenilenerek piyasaya çıkacağını açıklamıştı. Merakla beklenen Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered için ilk multiplayer videosu da yayınlandı.

Call of Duty serisinin modern savaşa geçtiği ilk oyun olan Modern Warfare, her şeyiyle tam bir FPS oyunuydu. Hem hikayesiyle hem de oynanışıyla gönülleri feth etmeyi başaran COD4, çok oyunculu tarafıyla da yinelenmesi çok zor bir başarı ortaya koymuştu. 2007 ve sonrasında e-Spor alanında da Counter-Strike'ı zorlayan, hatta kimi zaman geçen Call of Duty 4, üst üste yeni oyunların çıkmasıyla popülerliğini kaybetmişti.

Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte o eski zevk ise geri dönecek. Infinite Warfare'in içerisinde gelecek olan Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered, maalesef ayrı olarak satılmayacak. Fakat yayınlanan yeni videoyu izledikten sonra Infinite Warfare almaya dair düşüncüleriniz bir hayli güçlenebilir. Büyük Call of Duty turnuvası sırasında gösterilen bir videoyla birlikte 2007 yılında çıkan oyundan hiç taviz vermeden, sadece grafiklerin arttığını görebiliyorsunuz. Hemen aşağıda görebileceğiniz o videonun 32. dakikasından sonra Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered'a dair görüntüleri izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile Orijinali Karşılaştırıldı

Yenilenmiş Call of Duty: Modern Warfare Tek Başına Satılmayacak

YORUMLAR