100 Doors 2

100 Doors 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 121
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZENFOX

100 Doors 2, Android cihazlarınızda tüm bölümlerini ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir odadan kaçış oyunu.

100 Doors 2, fazla zorlamayan eğlenceli odadan kaçış oyunları arasında oldukça popüler olan 100 Doors oyununun devamı ve onlarca yeni bölüm sunuyor. Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirebileceğiniz odadan kaçma oyununda yine kaçış yolunu bulmak için cihazınızı sallamanız, ters çevirmeniz kısacası şekilden şekile girmeniz gerekiyor.

Odadan kaçma oyunu denilince akla gelen ilk isimler arasında olan 100 Doors’u bitirdi ve de “Yeni bölümler nerede?” sorusunu soruyorsanız devam oyunu 100 Doors 2 ile beyin patlatmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yine 100’e yakın birbirinden düşündürücü bölüm sunan oyunda kapının açılışını görmek için gizlenmiş veya alanen ortada olan objeleri zekice kullanmanız gerekiyor.

Tüm bölümleri ücretsiz oynayabildiğiniz (benzer oyunlarda bir noktadan sonra gerçek parayla satın alınabilen bölümler sunulur.) popüler kaçış oyununda oynanışa dokunulmamış. Kapıyı açıp odadan kurtulmak için odanın farklı noktalarına gizlenmiş objeleri buluyor, bazen kombine ederek bazen de doğrudan kullanıyorsunuz. Bazen de objeleri bulduktan sonra platformu harekete geçirmenin yolunu arıyorsunuz.

Tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte kafa yorarak oynayabileceğiniz sıkı bir odadan kaçış oyunu arıyorsanız 100 Doors 2'yi Android cihazınıza kesinlikle indirmelisiniz.