12 Grapes

12 Grapes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 279
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GamesBoosters

12 Grapes oldukça eğlenceli olan bir ufo oyunudur

12 Grapes benzersiz bir oyun yapısına sahip olan ve bu sayede oyun severlere yüksek eğlence sunmayı başarabilen bir ufo oyunu.

Bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu beceri oyununda bir ufo kaptanı olarak önemli bir görevi tamamlamaya çalışıyoruz. Gezegenimizde yüzyıllardır yapılan geleneksel ayinlerde 12 insan yakalanarak yenilmektedir. Fakat bu 12 insan, sıradan insanlar arasından rastgele seçileren insanlar değildir. Geleneksel ayinlerde kullanılacak insanlar sadece pozitif bir düşünce yapısına sahip olan mutlu insanlar olmalıdır. Mutsuz olan ve etrafına negatif enerji saçan insanlar yenildiğinde uzaylılara zarar vermektedir. Bize düşen görev ise dünyaya giderek insanları yakalamak ve ufomuza ışınlamak, sonrasında düşüncelerini analiz ederek onların mutlu mu, mutsuz mu olduklarını tespit etmek. Ancak bu şekilde hedefimiz olan 12 mutlu insanı bulabilmemiz mümkün olacak. 

12 Grapes'te şehrin üzerinde ufomuzla uçarken yolda yürüyen insanların üzerine ufomuzu yaklaştırmalı ve sonra onları ışınlamaya başlamalıyız. Biz bu işi yaparken şehri savunan tanklar da bize ateş ediyor. Bu nedenle uzay gemimizin yok olmaması için bir yandan da mermilerden kaçmamız gerekiyor. Uzay gemimize aldığımız her insan farklı düşünceye sahip. Onları analiz ederken farklı hikayelerle karşılaşıyoruz ve pozitif düşündüklerine mi negatif düşündüklerine mi karar vererek onları yiyoruz veya serbest bırakıyoruz. Hedefimiz olan 12 mutlu insanı yediğimizde ise bizi sürpriz bir son bekliyor.

12 Grapes'i oynayabilmek için ziyaret edeceğiniz sayfa üzerinde aşağıdaki resimde işaretli olan "Play" tuşuna tıklamanız yeterli: