12Planet Chat Server

12Planet Chat Server

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,052
  • DOSYA BOYUTU 12.85 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2planet

12Planet Chat Server, sohbet toplulukları, sohbet olayları, sohbet toplantıları ve on-line yardım ve servis sağlamanıza yarayan bir Java sohbet programıdır.

12Planet Chat Server programı, son kullanıcılara değil ancak sohbet sistemi yöneticilerine yönelik olarak hazırlanmış bir program ve sohbet sunucuları kurmak için kullanılıyor. Her ne kadar son yıllarda sohbet ve chat imkanları için hazırlanmış pek çok uygulama ortaya çıkmış olsa da, belli amaçlara yönelik olarak özel sohbet odaları kurmak isteyenler olabiliyor ve bunu ücretsiz olarak gerçekleştirmek çoğu zaman imkansız oluyor.

Programı kullanarak kendi sohbet odanızı kurabilir, dilerseniz bunu web entegrasyonundan faydalanarak online ve internet tarayıcılar üzerinden kullanılan bir sohbet odası olarak sunabilirsiniz. Programın arayüzü biraz eski bir tarza sahip ancak bu işlevleri üzerinde herhangi bir etkiye sahip değil. Ayrıca tema desteğine sahip olması sayesinde görünümü üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Çalışması sırasında herhangi bir sorun bulunmuyor ancak deneme sürümünde bazı işlevlerde sınırlamalar mevcut. Tam sürüme geçmek isteyenler üreticisi ile kolayca iletişime geçebilirler. Eğer web üzerinden sunmak istediğiniz bir sohbet odası yaratmak istiyorsanız göz atmak isteyebileceğinizi düşünüyorum.