Voralent WEBmini

Voralent WEBmini

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 256
  • DOSYA BOYUTU 2.11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Voralent

Voralent WEBmini programını kullanarak JavaScript ve CSS kodlarınızı sıkıştırabilir, temizleyebilirsiniz.

Voralent WEBmini programı, web geliştiriciler için hazırlanmış bir JavaScript ve CSS sıkıştırma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve bu iki dilde yazılmış olan kodların en verimli hale getirilmesi için kullanılıyor. Her ne kadar kodları yazarken özen gösterilse de maalesef boşluklardan kaynaklı olarak büyük dosyalarla karşılaşılabiliyor ve bu durum nedeniyle web sitelerinin açılışı yavaşlayabiliyor. Voralent WEBmini gibi otomatik sıkıştırıcılar sayesinde kodları çok daha verimli hale getirmek mümkün hale geliyor.

Programın arayüzü ilgi çekici ve düzenli bir şekilde hazırlandığı için kodlarınızı kolayca ekleyebilir ve hemen sıkıştırılmalarını sağlayabilirsiniz. Sıkıştırma işlemi sonucunda yüzde 50'den fazla boyut küçültme gerçekleşebiliyor ve bu durumun performansı ne kadar arttırdığı aşikar. Kodlardan gereksiz tüm boşluk ve karakterlerin kaldırılmasının hem sunucu tarafı hem de ziyaretçilerin web tarayıcıları tarafında işe yarar bir işlem olması nedeniyle programa göz atmak isteyebilirsiniz.

Aynı anda birden fazla JS ve CSS dosyası üzerinde toplu işlem yapmak mümkün olduğu için yazdığınız tüm kodları hemen sıkıştırabilir ve sonuç elde edebilirsiniz. İşlemler gerçekleştirildikten sonra sıkıştırmanın hangi oranda gerçekleştirildiği gibi bilgiler de program tarafından sunuluyor.

Yazdığınız kodlardaki tüm gereksiz noktaları ortadan kaldırmak isteyen bir web geliştiriciyseniz ve bu iş için ücretli servis ve programlara para vermek istemiyorsanız Voralent WEBmini'yi indirmeyi unutmayın.