JavaSözlük

JavaSözlük

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47,587
  • DOSYA BOYUTU 12.68 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Çağatay Cebi

JavaSözlük ile İngilizce - Türkçe yahut Türkçe - İngilizce sözlük ihtiyacınızı karşılayabilir ve aradığınız kelimelerin karşılıklarını bulabilirsiniz.

JavaSözlük uygulaması, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz basit ve anlaşılır bir İngilizce - Türkçe, Türkçe - İngilizce sözlük uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve yapmayı vadettiği işi kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Her ne kadar çevrimiçi sözlük uygulamalarının bol olması nedeniyle pek çok kullanıcı bilgisayarında bir sözlük uygulaması barındırmasa da, internet bağlantısı bir sorun sebebiyle mevcut olmadığında bu online uygulamalara erişim mümkün olmuyor ve tüm işler durabiliyor.

JavaSözlük ise herhangi bir bağlantıya ihtiyaç duymuyor ve bilgisayarınızda direkt olarak çalışabiliyor. Arayüzü basit ve herkesin anlayabileceği bir şekilde hazırlandığı için kullanırken bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum. Ancak Java programlama diliyle yazıldığı için programın performansı konusunda biraz sorun yaşamak mümkün ve bazı durumlarda kelimelerin karşılıkları ufak gecikmelerle gelebiliyor.

Eğer hangi sözlük uygulamasını kullanabileceğinize dair bir fikriniz yoksa ve en hızlı yoldan temel çeviri işlemlerine ihtiyaç duyuyorsanız göz atmanız gerektiğine inanıyorum.