15 Temmuz Uyanış

15 Temmuz Uyanış

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 436
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game wog

15 Temmuz Uyanış, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

15 Temmuz Uyanış, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Harika grafiklere ve animasyonlara sahip olan oyunda ülkemizi düşmanlara karşı koruyorsunuz.

Zevkli bir deneyim sunan 15 Temmuz Uyanış, ülkemizin farklı illerinde meydana gelen darbe girişimini simüle etmek amacıyla yerli bir oyun şirketi tarafından geliştirilmiştir. Düşmanları yok etmeniz gereken oyunda Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden Saraçhane'ye, Malatya 2. Ordu'dan TBMM'ye kadar pek çok arenada mücadele edebiliyorsunuz. Özel güç olarak duaların çıktığı oyunda kısa bir süre ölümsüz kalabiliyorsunuz. Eğer basit ve zevkli bir oyun arayışındaysanız 15 Temmuz Uyanış'ı tercih edebilirsiniz. Tankların, uçakların ve askerlerin olduğu 15 Temmuz Uyanış sizleri bekliyor. Ayrıca oyunda yer alan skor tablosu sayesinde rakiplerinizle mücadele edebiliyorsunuz.

15 Temmuz Uyanış oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.