2 Cars

2 Cars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,333
  • DOSYA BOYUTU 2.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DRY Surface

2 Cars, Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip keyifle oynayabileceğiniz bir refleks oyunu.

2 Cars, ayı anda hızla giden iki arabayı kontrol etmek durumunda olduğunuz zorlu bir refleks oyunu. Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyunda yapmanız gereken tek şey arabalara zamanında dokunmak ancak oyun öyle zor hazırlanmış ki zaman zaman bunu unutuyor, parmaklarınız dolanıyor ve oyuna yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Android ve iOS platformunda Ketchapp tarafından yayınlanan yepyeni refleks oyunu 2 Cars, Windows 8 platformunda resmi olarak yer almasa da geliştiriciler farklı bir isimle de olsa oyunu koymuşlar ve bence mobildekinden farksız bir oynanış sunuyor. İster dokunmatik ekranlı tabletinizde isterseniz de bilgisayarınızda fareyi kullanarak oynayabileceğiniz oyunda dört şeritli bir yolda giden iki farklı renkte arabayı kontrol ediyorsunuz. Yol boyunca karşınıza arabaların renkleri ile aynı olan bir yuvarlak bir de kare şekil çıkıyor. Yuvarlak şekil puan kazandırdığı için asla es geçmemeniz, kare şekilde de engel olduğu için asla değmemeniz gerekiyor. Bu size oldukça basit gelebilir ancak aynı anda giden iki araba sabit hızda ilerlemiyor; gittikçe hızlanıyorlar. Tam bu noktada dikkat ve refleksleriniz devreye giriyor.

2 Cars, şimdiye kadar oynadığım en zor araba yarışı oyunu diyebilirim. Reflekslerinize güveniyorsanız odaklanma sorununuz da yoksa kesinlikle denemeniz gereken bir yapım.