3D Ice Run

3D Ice Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 989
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iGames Entertainment

3D Ice Run karşımıza aksiyon dolu bir koşu oyunu olarak çıkıyor.

3D Ice Run, ücretsiz olarak Android cihazlarımıza indirebileceğimiz eğlenceli bir koşu oyunu olarak öne çıkıyor. Adından da anlaşılabileceği gibi oyunda buz kaplı yollarda mücadele ediyoruz. Karakter seçme ekranında istediğimiz karakteri seçtikten sonra oyuna başlıyoruz.

Klasik koşu oyunlarında görmeye alıştığımız gibi bu oyunda da üç şeritli bir yolda ilerliyoruz. Karşımıza engeller çıkınca parmak hareketleri ile şeritler arasında geçiş yapabiliyoruz. Elbette tek amacımız sadece engelleri aşmak ve yola devam etmek değil.

Bölümlere serpiştirilmiş olan altınları toplamak da birincil görevlerimiz arasında bulunuyor. Aynı kategoride yer alan oyunlarda görmeye alıştığımız gibi 3D Ice Run'da da kazandığımız paralarla çeşitli upgrade'ler satın alabiliyoruz. Bu seçenekler bölümden aldığımız puanlar üzerinde direkt etkiye sahip oluyor. Dolayısıyla daha fazla para kazanmak istiyorsanız upgrade'leri mutlaka satın alın.

Üç boyutlu grafikler ve oyunun genel atmosferiyle uyumlu ses efektleri 3D Ice Run'dan aldığımız keyfi artırıyor. Koşu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız 3D Ice Run'ı mutlaka denemelisiniz.