3D Truck Driver: Super Extreme

3D Truck Driver: Super Extreme

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 84
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Akcok Game Studios

3D Truck Driver: Super Extreme, dağ tepe demeden ağır yüklü kamyonları sürüp görevleri yerine getirmeye çalışacağınız zorlu bir Android kamyon sürme oyunu.

3D Truck Driver: Super Extreme, kamyon sürme ve yük taşıma oyunu olarak nitelendirilen oyun kategorisinde yer alan hem eğlenceli hem de zorlayıcı bir Android oyunu. Araba ya da ağır vasıtaları sürmeyi seviyorsanız bir de bu oyunu deneyerek kamyonları üzerinde yük ile birlikteyken sürün ve size verilen görevleri yerine getirin.

Askeri kamyon bile sürebileceğiniz oyunda karşınıza dağlar ve tepeler de çıkabiliyor. Bu nedenle özellikle askeri eşya yüklü kamyonları daha da dikkatli sürmeli ve taşıdığınız eşyalara zarar vermemelisiniz.

Bir çok farklı harita ve kamyon türünün yer aldığı oyunda grafikler de ücretsiz bir oyuna göre oldukça başarılı diyebilirim. Yolların hava koşullarına göre dğeiştiği oyunda kamyonu sürerken dikkatli olmazsanız yapacağınız hatalar pahalıya mal olabiliyor. Oynarken hem heyecanlandıran hem de eğlendirmeyi başaran bu tır sürme oyunu tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Hemen Android telefon ve tabletlerinize indirip oynamaya başlayabilirsiniz.