6to4remover

6to4remover

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,138
  • DOSYA BOYUTU 0.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Velociraptor

Bilgisayarınızda birbirinin kopyası Microsoft 6to4 Adapter aygıtı ortaya çıktıysa onları ortadan anında kaldırabileceğiniz ücretsiz bir program.

6to4remover programı, sadece tek bir amaç için üretilmiş olan ve kullanıcıların sahip olabilecekleri Microsoft 6to4 adapter sorununa karşı kullanabilecekleri ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama. Maalesef IPv6 veri paketlerinin IPv4 üzerinden iletilebilmesi için hazırlanan Microsoft 6to4 adapter sürücüsü, bir hata nedeniyle kendisini oldukça fazla sayıda kopyalayabiliyor ve bu da bilgisayarın fazla donanım algılaması nedeniyle sorunlara yol açabiliyor.

Aygıt yöneticisi açıldığında karşınıza çıkacak olan bu bağdaştırıcıyı ortadan kaldırmak ise elle yapıldığında biraz vakit alabiliyor ve 6to4remover sayesinde işlem saniyeler düzeyine indirilebiliyor. Dolayısıyla Microsoft 6to4 Bağdaştırıcı aygıtını nasıl kaldırabileceğinizi bilmiyorsanız programı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Programı indirdikten sonra paketin içerisinde 32 bit ve 64 bit sürümleri çıkacaktır ve sisteminiz hangi tipteyse doğru olanı kullanmanız gerekiyor. Aksi taktirde çalışmama yahut çalışsa bile sisteminize zarar verme riski doğabilir. Bu nedenle dikkatli bir şekilde programı doğru olarak açmayı ve Windows'unuzun hangi sürüm olduğunu belirlemeyi unutmayın.

Microsoft 6to4 Adapter sorununa karşı kullanabileceğiniz bu aracın maalesef başka herhangi bir işlevi bulunmuyor.