Windows 7 Start Button Changer

Windows 7 Start Button Changer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 56,580
  • DOSYA BOYUTU 0.46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Windows Club

Windows 7 Start Button Changer, Windows 7 üzerinde yer alan başlat butonunu kolayca değiştirmenize olanak sağlar.

Windows 7 oldukça iyi görünümlü bir işletim sistemi olsa da hala kullanıcılar işletim sistemlerini özelleştirebilmek için birçok yola başvurmaktadırlar. Bu noktada kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen birçok yazılım bulunmaktadır.

Windows 7 Start Button Changer, Windows 7 işletim sistemi üzerinde yer alan başlat butonunun görüntüsünü değiştirmek için kullanabileceğiniz başarılı ve basit bir yazılımdır. Basit bir yazılım olmasına rağmen hala birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Program başlat menüsü ikonunu değiştirebilmeniz için explorer.exe üzerinde değişiklik yapmaktadır. Bu nedenle oluşabilecek herhangi bir terslikte işlemi geri alabilmek için explorer.exe'nin bir yedeğini almanızda fayda vardır.

Sadece tek bir tıklamayla başlat menüsü ikonunu değiştirmenize olanak sağlayan program için kullanacağınız ikonu ya kendiniz tasarlamalısınız ya da internet üzerinden indirmelisiniz. Çünkü program içerisinde halihazırda kullanabileceğiniz ikonlar yer almamaktadır.

Windows 7 Start Button Changer ile başlat menüsü ikonunu değiştirdikten sonra geri dönmek isterseniz, programın sizin için hazırlamış olduğu yedek dosyası sayesinde geri dönüş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak Windows 7 Start Button Changer, Windows 7 başlat butonunun görünümünü değiştirmek için kullanabileceğiniz en kullanışlı ve basit araçlar arasında yer almaktadır.