911 Rescue Simulator 3D

911 Rescue Simulator 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 389
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Boris Tsarkov

911 Rescue Simulator 3D ortalama seviyede yer alan ve markette daha iyi örnekleri bulunan bir simülasyon oyunu.

911 Rescue Simulator 3D, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve mobil cihazlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bir simülasyon oyunu. Oyunda çeşitli kazalar geçirmiş ve yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmeye çalışıyoruz. Bunun için olay yerine en hızlı şekilde varıp ilk müdahaleyi gerçekleştirmemiz gerekiyor

Oyunda ambulans, itfaiye aracı, okul otobüsü ve polis arabası gibi farklı araç tiplerini kullanıyoruz. Başarılı olmak için bir hayli hızlı hareket etmek gerekiyor. Toplamda 12 farklı görev sunan oyun kısa sürede bitmiyor ve oyunculara uzun süreli bir deneyim sunuyor.

911 Rescue Simulator 3D her ne kadar bir simülasyon oyunu olsa da bazı konularda eksikler hissediyoruz. Örneğin modellemelerin ve kontrollerin daha iyi olması gerekiyordu. Açıkçası bu tarz eksikler ne yazık ki güncellemelerle giderilebilecek türden değil. Üzerine düşünüp yeni bir şeyler tasarlamak gerekiyor.

Genel olarak 911 Rescue Simulator 3D simülasyon oyunlarından hoşlananların göz atabileceği fakat fazla bir beklenti içerisine girilmemesi gereken bir oyun.