Abrakadabra İş Yönetim Platformu

Abrakadabra İş Yönetim Platformu

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 366
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magic Voltage Technologies

Abrakadabra İYP, sahip olduğunuz iş yerinizde müşteri ve satış işlemlerini deftere yazmaktan kurtararak rahat ve kolay bir şekilde kayıt tutmanızı sağlayan yararlı bir yazılımdır.

Bir iş yeriniz var ve müşterileri, ürünleri  hatta satış işlemlerini defterlere kaydederek zaman kaybedenlerdenmisiniz? İşte Abrakadabra İş Yönetim Platformu burda devreye giriyor. Kendi alanının en ucuz yazılımlarından biri olarak, şık ve modern arayüzüne sahip olan Abrakadabra İYP sayesinde kayıtlarınız sürekli güvende. Altyapısında müşterilere özel bulut teknoloji bulunduran platform müşterilerine ve iş kayıtlarına gerçektende önem veriyor.  Ürünler, Müşteriler ve Satışlar kısmından bir çok kayıt tutabiliyorsunuz üstelik firmanın isteği üzerine "Abrakdabra Ekstra" adında yazılımda değişiklikler yapılabiliyor. İş kolaylığını göz önünde bulunduran Abrakabadra size hızlı not defteri ve hesap makinesı kısayollarınıda sunmaktadır. Yazılımın bilgisayarınızda sorunsuz çalışması için üretici firma ile iletişime geçerek satın aldıktan sonra uzaktan bağlantı yollu ile üretici firma direk olarak sizinle bağlantı kurar ve başarılı bir şekilde kurulumu tamamlar. Yazılım dağıtıma sunulmadan önce 6 ay tam 22 firma da denenmiş ve tüm firmalardan tam not almayı başarmıştır.

Ücretli bir program olan Abrakadabra İYP'yi satın almak isterseniz, indir tuşuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfadan üretici ile iletişime geçerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.