AccuBattery

AccuBattery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 574
  • DOSYA BOYUTU 3.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digibites

AccuBattery telefon veya tabletinizin gerçek pil kapasitesini öğrenmenize yardımcı olan bir uygulamadır

AccuBattery kullanıcılara pil kapasitesi öğrenme konusunda yardımcı olan bir mobil pil ömrü uzatma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan AccuBattery size telefonunuzun veya tabletinizin gerçek pil kapasitesini mAh cinsinden öğrenebilme imkanı veriyor. Normalde mobil cihazların pilleri belli bir süre kullanıldıktan sonra verimliliklrini yitirmeye başlarlar. Uzun süre kullanılan piller cihazınızın daha kısa süreyle açık tutmaya başlarlar. Tekrar tekrar mobil cihazınızı şarj ettikçe pilinizin de ömrü kısalır. İşte AccuBattery ile pilinizin ömrünün ne derece kısaldığını ve verimliliğinin ne derece azaldığını öğrenebiliyorsunuz.

AccuBattery sadece gerçek pil kapasitesini göstermekle sınırlı kalmayan bir uygulama. AccuBattery, bilimsel gerçeklere dayanarak size pil ömrünüzü uzatabilme imkanı veriyor. Uygulama, pilinizi belli bir seviyeye ulaştıktan sonra şarjdan çıkarmanız için alarmlar kurabiliyor. Bu sayede telefonunuzun pilinin aşırı yıpranmasını engelleyebiliyorsunuz.

AccuBattery size gerçek zamanlı pil kullanım istatistikleri de sunuyor. Uygulamaların bataryanızı ne hızla boşalttığını ölçen AccuBattery, hangi uygulamanın en çok pil tüketen uygulama olduğunu raporlayabilmekte.