AcDisplay

AcDisplay

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 151
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Artem Chepurnoy

AcDisplay uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın kilit ekranını yüksek oranda kişiselleştirebiliyorsunuz.

AcDisplay uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarının kilit ekranını çok daha gelişmiş ve işlevsel bir hale getirmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Pek çok benzer uygulamanın aksine bir launcher yani ana ekran uygulaması olmayan AcDisplay, temel olarak sadece kilit ekranınızdaki verilerle ilgileniyor ve onları en kolay erişebileceğiniz şekilde size ulaştırmaya çalışıyor.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, sunduğu çok sayıda gelişmiş seçenek sayesinde kilit ekranınızın tam da istediğiniz bilgileri sunmasını sağlayabiliyor. Esas kilit ekranı uygulamanızın yerine geçen AcDisplay, çalışmaya başladıktan sonra size kendi kilit arayüzü üzerinden gelen bildirimleri sunuyor ve bu bildirimlere dair işlemler yapmak için illa ki ana ekranınıza geçiş yapmanıza da gerek bırakmıyor.

Gerekli anlarda kilit ekranını açma ve sizi daha etkili bir şekilde bilgilendirme yeteneğine de sahip olan uygulama, sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Böylelikle ekran açma yahut kapama işlemleri esnasında hiç zorlanmadan gerekli geçişleri yapabiliyorsunuz. Uykuda olduğunuz veya kullanmak istemediğiniz anlarda uyku moduna geçebilen AcDisplay, böylece bataryanızın ona ihtiyaç duymayacağınız saatlerde de tüketilmesini engelliyor.

Hatta sadece şarj esnasında çalışma özelliğini bile aktif edebiliyor, böylece diğer anlarda bildirimleri toplamak ve değerlendirmek için gereken pil tüketimine engel olabiliyorsunuz. Kara listeler, dinamik arkaplanlar, düşük öncelikli bildirimler belirleme gibi çok sayıda ek opsiyona da sahip olan AcDisplay, Android cihazınızı daha verimli bir şekilde kullanmanız için tüm gerekenleri sunabiliyor.