Huawei Themes

Huawei Themes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,006
  • DOSYA BOYUTU 14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Huawei Technologies Co., Ltd.

Huawei Themes uygulamasıyla akıllı telefonlarınıza yepyeni temalar indirebiliyorsunuz.

Huawei Themes uygulamasını kullanarak Huawei marka Android cihazlarınıza yepyeni görünüm kazandıracak birbirinden hoş temalar indirebilirsiniz.

Huawei ürünlerindeki indirimleri görmek için bu adrese tıklayabilirsiniz.

Son çıkardığı modellerle akıllı telefon piyasasına yeni bir soluk katan Huawei, kullanıcıların hoşuna giden temaları indirebilmesini sağlayan Huawei Themes uygulamasını da kullanıma sunuyor. Telefonunuzun klasik görüntüsünden sıkıldıysanız ve yeni bir görünüm ile kullanmak istiyorsanız farklı kilit ekranı stilleri, duvar kağıtları ve simge paketleri ile oldukça hoş bir görünüm elde edebiliyorsunuz.

Ana ekranınıza oldukça hoş ve kaliteli görüntüler kazandırabileceğiniz Huawei Themes uygulamasında kilit ekranı stilleri, metin stilleri ve duvar kağıtlarını kendi özelleştirme tercihlerinize göre düzenleyebilmeniz de mümkün. Kaliteli, eğlenceli ve orijinal temalardan oluşan Huawei Themes uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirerek siz de yepyeni tasarımlara göz atabilirsiniz. Ayrıca, uygulamada inceleyeceğiniz temaların tamamı ücretsiz olmadığından tercihinize göre ücretli temalar satın alabilirsiniz.

Huawei Themes nedir?

HUAWEI Temaları, telefonunuz için kişiselleştirilmiş temalar, metin stilleri ve duvar kağıtları sunan bir uygulamadır. Aynı zamanda Huawei'nin duygu kullanıcı arayüzünün önemli bir parçasıdır.