Ace Track Legend

Ace Track Legend

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 856
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Impact Mobile Games

Ace Track Legend, özel yarış pistlerinde en son çıkan ve yüksek teknoloji ile donatılmış araçları test edebileceğiniz heyecanlı bir Android araba yarışı oyunudur.

Ace Track Legend, grafikleri ve rahat oynanışı sayesinde oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran ücretsiz ve eğlenceli araba yarışı oyunlarından bir tanesidir.

Ateş kırmızı, son model ve lüks aracınıza binerek özel yarış pistlerinde süreceğiniz oyunda tüm kontrol mekanizması ekran üzerinde yerleşik durumdadır. Ekranın sağ altındaki gaz pedlaına basarak aracı hızlandırabilir ve ekranın sol altındaki frene basarak aracı durdurabilirsiniz.

Yüksek hızlara çıkabileceğiniz oyunu oynadıkça bağımlısı olabilirsiniz. Özellikle yarış ve araba oyunları seven kullanıcıların ilgisini çeken oyunda virajları dikkatlice almanızı öneririm. Yüksek hızla gireceğiniz virajları alamazsanız toplamak için oldukça zorlanabilirsiniz. Oynadıkça sürüş tecrübesi kazanacağınız oyunu ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirmenizi ve mutlaka denemenizi tavsiye ederim.