Adblock Browser

Adblock Browser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,187
  • DOSYA BOYUTU 38.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eyeo

Adblock Browser, Android telefon ve tablet kullanıcılarının ücretsiz kullanabildikleri reklam engelleme özelliğine sahip web tarayıcı.

Adblock Browser, Android telefon ve tabletinizde internette gezerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmaktan bıktıysanız kesinlikle indirmeniz gereken bir uygulama. Olur olmadık zamanda istemsizce çıkan tüm reklamları engelleme işini kusursuz bir şekilde yerine getiren web tarayıcının modern ve hızlı yapıda olduğunu belirtmek gerek.

Google Chrome’u andıran arayüzle bizleri karşılayan Adblock Browser, çoğumuzun bilgisayarında yüklü Adblock Plus’ın tarayıcı haline getirilmiş sürümü diyebiliriz. Tüm web tarayıcılar gibi ücretsiz olarak indirip kullanabiliyoruz.

Reklamların yol açtığı başlıca sorunlar arasında olan sayfaların normalden çok yavaş açılması, otomatik olarak cihaza zararlı uygulama indirme, zararlı kod içeren sayfalara yönlendirme, bataryayı sömürme sorunlarını ortadan kaldıran web tarayıcısı Adblock Browser’da kontrol tamamen bizim elimizde. Hangi reklamları isteyip istemediğimize kendimiz karar verebiliyor, kendi filtremizi hazırlayabiliyor, her gün ziyaret ettiğimiz favori web sayfalarımızda reklamların devre dışı kalmasını sağlayabiliyoruz. Ayar ekranı gerçekten detaylı hazırlanmış.

Reklamlar engellendiğinden kişisel verilerimizi korumanın yanında sayfaları daha hızlı açan ve hem batarya hem de verilerimizi koruyan Adblock Browser’ın özelleştirme ve ayarlar menüsü de oldukça detaylı. Türkçe dil desteğiyle geldiğinden ayarları yaparken zorlanacağınızı düşünmüyorum.