Adobe Illustrator Draw

Adobe Illustrator Draw

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,629
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe Systems Incorporated

Adobe Illustrator Draw uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca vektörel çizimler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Adobe Illustrator Draw uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak vektörel çizimlerini yaratabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Direkt olarak Adobe tarafından hazırlanmış olması ise elbette hem diğer Adobe ürünleri ile yüksek uyumluluğa sahip olmasını sağlıyor hem de pek çok bilindik aracın uygulamaya dahil edilmesini sağlamış.

Oldukça kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, yüksek yakınlaştırma desteği ve pek çok kalem ucu seçimine destek sunmasıyla çizimlerinizde kullanabileceğiniz yöntemlerin olabildiğince genişletilmesine yardımcı oluyor. Elbette cihazında S-Pen gibi kalem araçları bulunanlar çizimleri yaparken daha da rahat edeceklerdir.

Çoğu Adobe ürününde olduğu gibi katmanlı (layer) çalışma imkanı sunan Adobe Illustrator Draw, bu katmanların ayrı ayrı düzenlenmeleri ve yerleştirilmeleri gibi olanakları oldukça kolay kullanılır hale getiriyor. Eğer kendinize bir fotoğrafı referans almak istiyorsanız, tek fotoğraflık ek katman ise oldukça işinizi görecektir.

Eğer çizim yapmaya yeni başladıysanız ve telif hakkı olmayan fotoğraflardan faydalanmak istiyorsanız, Adobe Stock adlı servisi direkt olarak Adobe Illustrator Draw içerisinden kullanabiliyorsunuz. Böylece her türlü alanda kullanımı serbest fotoğraflara en kolay yoldan erişim sağlanabiliyor. Tabii ki çizimlerinizi tamamladıktan sonra bilgisayarınızdaki programlarla düzenlemek isterseniz bunu gerçekleştirebileceğiniz paylaşım butonlarına da ulaşabiliyorsunuz.

Çok sayıda renk seçeneği, hızlı çalışması ve internet gerektirmeyen yapısıyla (bazı özellikler için yine de gerekiyor), kesinlikle denemeden geçmemeniz gereken çizim araçlarından birisi olduğunu söyleyebilirim.