Planner 5D

Planner 5D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,536
  • DOSYA BOYUTU 193.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Planner 5D

Planner 5D uygulaması sayesinde kendi evinizin iç dizaynını Android cihazlarınızda gerçekleştirebiliyorsunuz.

Planner 5D uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak kolayca evinizi tasarlayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Evinizin iç dizaynını dijital ortamda tasarlayabilme ve böylece herhangi bir mobilya ya da dekorasyon ürünü almadan önce daha doğru bir karar verebilme imkanını sizlere sunan uygulama, bilhassa yeni eve çıkmak isteyenler veya evini yeniden dekore etmek isteyenler için oldukça faydalı araçlardan birisi.

Uygulamanın sunduğu kendi kat planınızı tasarlayabilme özelliği sayesinde dilerseniz hazır şablonlardan faydalanabiliyor, dilerseniz de kendi evinizin kat planını çizerek onun üzerinde eşya yerleşimlerine başlayabiliyorsunuz. Hali hazırda içerisinde sunulan on binlerce farklı plan olduğu için içlerinden bir tanesinin evinize yaklaşma ihtimali de oldukça yüksek.

Tabii ki ev eşyalarını nasıl ekleyeceğiz diye soranlar olacaktır. Planner 5D’nin içerisinde binlerce farklı eşya yer alıyor ve bu eşyaları kullanarak evinizi döşeyebiliyorsunuz. Eşyaların IKEA ve diğer popüler yapı marketlerinde yer alan ürün kataloglarından aktarılmış olmaları sayesinde özellikle bu mağazaları mobilya alışverişleri için tercih edenler pek de sıkıntı yaşamayacaklardır.

Tasarımınızı gerçekleştirdikten sonra onu dostlarınızla paylaşmak istemeniz halinde kullanabileceğiniz 2 boyutlu ve 3 boyutlu ekran görüntüsü alma modları da hoşunuza gidebilecek özellikler arasında. Bu modlar sayesinde başkalarının da fikirlerini almanız uygulamayı kullanmasalar dahi mümkün oluyor.

Eşyaları yerleştirme, döndürme, döşemelerini değiştirme gibi yerleşim ve görünüm düzenlemeleri ise işleri biraz daha kolaylaştırıyor. Eğer kendi evinizin nasıl görüneceğini kendiniz planlamak istiyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.