Adobe Scan

Adobe Scan

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,771
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Scan bir mobil döküman tarama uygulamasıdır.

Adobe Scan, gördüğünüz herhangi bir evrağı dijital dökümanlara çevirmenize yardımcı olan bir mobil tarama uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir döküman tarama uygulaması olan Adobe Scan temel olarak mobil cihazınızı bir scanner gibi kullanmanıza imkan tanıyor. Telefon veya tabletinizin kamerası aracılığıyla taratmak istediğiniz evrağın fotoğrafını çekiyorsunuz, sonrasında uygulamanın OCR yeteneğiyle bu evraklardaki yazılar algılanıyor. PDF dosyasına dönüştürülen taranmış dökümanlarda yer alan metinler üzerinde değişiklik yapabiliyorsunuz.

Adobe Scan çeşitli düzenleme seçenekleriyle birlikte geliyor. Adobe Scan kullanarak faturalarınızı, notlarınızı, kartvizitleri ve herhangi bir evrağı PDF dosyası yapabilirsiniz. Taradığınız çok sayfalı içerikleri yeniden sıralayabilir, kırpabilir ve döndürebilirsiniz.

Adobe Scan ile tarafığınız dosyaları Office dosyası olarak kaydedebilmeniz de mümkün. Taranan dökümanlar Adobe Document Cloud'da saklanabiliyor. Bu sayede herhangi bir cihazdan bu dökümanlara kolayca erişebiliyorsunuz.