AeroBlend

AeroBlend

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,026
  • DOSYA BOYUTU 0.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Carthago Software

AeroBlend, Windows duvar kağıdınıza göre kullandığınız Windows renk düzenini değiştirmenize olanak sağlayan kullanışlı bir programdır.

AeroBlend, Windows işletim sisteminiz üzerindeki renk uyumunu sağlamak için kullanmakta olduğunuz duvar kağıdının renklerine uyumlu olacak şekilde Windows renk düzenini değiştirmenize olanak sağlayan kolay kullanımlı ve güvenilir bir masaüstü programıdır.

Eğer bilgisayarınızın duvar kağıtları sırasıyla değişiyorsa, AeroBlend tüm farklı duvar kağıtları için Windows renk düzenini de otomatik olarak değiştirerek, duvar kağıdınızın ve renk düzeninizin uyumlu bir şekilde kalmasını sağlayacaktır.

Sistem tepsisi üzerinde yer alan program ikonuna tıklayarak gerekli düzenlemeleri yapabilir ve isterseniz duvar kağıdınız üzerinde yer alan ağırlıklı renklere göre Windows renk düzenini, duvar kağıdınız üzerinde yer alan renklerden istediğinizi seçerek kolayca değiştirebilirsiniz.

Duvar kağıtlarının veya ikonların sahip olduğu renkleri algılamak için oldukça başarılı bir algoritma kullanan AeroBend, masaüstünüzde sağladığı renk uyumuyla sizi hayrete düşürebilir.

Windows masaüstünüzü renk uyumluluğu bakımından çok daha verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, AeroBlend'i mutlaka denemenizi öneriyorum.