Samsung DeX

Samsung DeX

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,649
  • DOSYA BOYUTU 80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Samsung

Bilgisayarında yeni bir masaüstüne yer ver.

Samsung Galaxy cihazınızı büyük ekranda kullanmak için monitörünüze veya TV'nize bağlayın. Yalnızca bir USB kablosuyla, telefonunuzun PC ve Mac'teki olanaklarını Samsung DeX ile kullanmaya başlayın. Ekran paylaşım uygulaması olarak lansmana çıkan Samsung DeX, ücretsiz yapısı ile dünyanın dört bir yanında ilgiyle kullanılıyor. Güvenilir yapısı ile kullanıcılara ekranlarını paylaşma fırsatı veren uygulama, hem Windows hem de Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlar tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar diledikleri televizyon ya da monitöre ekranlarını kolayca yansıtabilecekler.

Samsung DeX Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Windows ve Mac işletim sistemi,
  • Monitör ve televizyon destekli,
  • Basit kullanım,

Günlük olarak telefonunuzdan yaptığınız şeyleri düşünün: Samsung DeX, küçük ekrandan büyüğüne sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar, böylece aynı anda birden fazla şey yapabilirsiniz. Çoklu görevi bir sonraki seviyeye taşıyın. Samsung DeX modunda, telefonunuzu hala kullanırken videolar, resimler ve belgeler gibi şeylere daha geniş ekranda yakından bakabilirsiniz. Metinleri kontrol ederken monitörden film izleyin veya odak noktanızı bozmadan belgeleri gözden geçirirken bir görüşme yapın. Samsung DeX ile daha fazla şey yapmak için iki ekrana sahip olacaksınız.

Tabletinizde Samsung DeX ile istediğiniz yerde kolayca çalışın ve oyun oynayın. DeX moduna geçmek için yalnızca Hızlı paneldeki düğmesine dokunarak başlayın, tabletinizi bir PC gibi kullanmanıza izin veren özellikler sunulacak. Galaxy cihazlar haricinde kullanılamayan başarılı uygulama ülkemizde popüler olmasa da özellikle Asya ülkelerindeki kullanıcılara hitap ediyor. Kullanıcılar Galaxy cihazlarını dilerlerse televizyon ya da monitörlere yansıtabilecekler. 

Samsung DeX İndir

Samsung tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan Samsung DeX, kullanıcılarına basit bir şekilde ekranlarını yansıtma fırsatı veriyor. Basit kullanımı ile. her kesimden kullanıcıya hitap eden yapım, dünyanın çeşitli noktalarında kullanılmaya devam ediliyor.