Afacan

Afacan

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 467
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Android Turşusu

Çocukların okul öncesi eğitim aşamasında beğenerek kullanabilecekleri bir uygulama ve birçok farklı seçeneği bünyesinde barındırıyor.

Afacan, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir okul öncesi eğitim uygulamasıdır. Okul öncesi eğitime önem veren aileleri tarafından beğenileceğini düşündüğüm bu uygulamada çocuğunuz için birçok sayıda farklı eğitim grubu yer almaktadır.

Öncelikle uygulamada farklı nesne kategorileri bulunmakta. Sebzeler, mevsimler, taşıtlar ve hayvanlar olmak üzere toplamda dört farklı kategori içerisinde birçok farklı nesne bulunmaktadır. Herhangi bir nesne seçildiğinde uygulama seçili nesneyi sesli olarak söylemekte ve ekrana o nesnenin resmini getirmektedir. Bu şekilde çocuğunuzun hem işitsel hem de görsel zekasına katkıda bulunmaktadır. Çocuğunuz bu uygulama ile taşıtları, hayvanları, bitkileri ve mevsimleri kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenebilir.

Uygulamanın diğer dikkat çekici özelliği ise boyama bölümü. Mavi, yeşil, kırmızı, siyah ve beyaz renk seçeneklerinin bulunduğu bu bölümde çocuklar diledikleri gibi çizim ve boyama yapabilirler. Bu bölüm özellikle çocukların yaratıcılık seviyesinin yükselmesine ve düşündüklerini renkler aracılığı ile kolayca dışa vurabilmelerine imkan sağlıyor.

Eğer siz de çocuklarınıza hem eğlenceli vakit geçirtebilecek hem de çeşitli konulardaki becerilerinin gelişmesini sağlayacak bir uygulama arıyorsanız, Afacan tam size göre!